Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

MPB me detaje: Ja identiteti i viktimave në Fushë Tophanë

Shkup, 5 mars – Zhurnal.mk – Vjen edhe njoftimi i MPB-së lidhur me vrasjen e dyfishtë në Fushë Tophanë të Çairit. Ngjarja ka ndodhur në ora 02:35 në Fushë Tophanë, ndërsa të vrarë kanë ngelur dy djem të rinjë, informon Zhurnal.

Siç bëjnë të ditur nga MPB, personat të moshës 24 dhe 28 vjeç, janë gjetur pa shenja jete në një veturë.

Pas ekspertizës së policisë, janë gjetur gëzhoja nga një revole dhe një pushkë kallashnikov.

“Është konfirmuar identiteti i personave (A.B – 28 vjeç) dhe (B.V – 24 vjeç) , të dy nga Shkupi. Siç mësohet, bëhet fjalë për personat Afrim Berisha dhe Burim Vardar. Po ndërmeren masa për zbardhjen e rastit.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Ministria e Kulturës: Shfrytëzuesit e projekteve nga Konkurset vjetore për vitin 2021 duhet të hapin llogari të veçantë të transaksionit

R Zh

MPJ prezantoi katër këshilltarët ekonomikë, do të vendosen në Varshavë, Mynih, Ankara dhe Abu Dabi

R Zh

Muça: Shkupi do të lulëzojë me gjelbërim! (FOTO)

R Zh

VMRO-ja kërkon dorëheqjen e ministrit Filipçe

R Zh

Mexhiti: Nuredini, ishte model për fëmijët e Serovës dhe më gjërë

R Zh

Spitali i Gostivarit furnizohet në mënyrë të centralizuar me oksigjen

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...