Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

MPJ: Shtetasit e Maqedonisë së Veriut të evitojnë udhëtime në dhe transit nëpër Izrael

Shkup, 15 maj – Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Maqedonisë së Veriut, duke e pasur parasysh eskalimin e gjendjes së sigurisë në Izrael, u sugjeron shtetasve të Maqedonisë së Veriut të evitojnë udhëtime në apo transit nëpër atë vend.

“Për shtetasit e Maqedonisë së Veriut në Izrael, për të gjitha informatat shtesë apo ndihmë t’I drejtohen Ambasadës së Republikës së Maqedonisë së Veriut në Tel Aviv në telefonin celular +972549096965 apo në ndonjë nga numrat SOS të publikuar në ueb faqen e Ministrisë”, ceket në kumtesën e MPJ-së.

Postime të ngjashme

Ministria e Arsimit pa detaje për vitin e ri shkollor në shtator

Zekirija Haxhiu

VMRO: Kompromisi për gjuhën, tradhti kombëtare

Zekirija Haxhiu

19 raste të reja dhe 2 viktima nga Covid

Zekirija Haxhiu

Këshilli i BE-së me mbështetje të madhe për propozimin portugez

Zekirija Haxhiu

Pahor: Do të ishte tragjike për Shkupin nëse vetëm Shqipëria mer dritë jeshile për negociata

Zekirija Haxhiu

Prej nesër në Greqi mund të hyhet edhe me test të shpejtë

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...