Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

MPJD mbulohet nga flamuri kuq e zi

Zhurnal Ads

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës është mbuluar ngjyrat kuq e zi.

Flamuri kombëtar kuq e zi është vendosur në ballë te ndërtesës së ministrisë.

Nesër festohet 108 vjetori i Ditës së Flamurit dhe i Pavarësisë së Shqipërisë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Nga koalicioni paralajmërojnë futjen e PDK-së në Qeveri

S.B.

Ambasadorja Çitaku kthehet në Uashington, ngec procesi i emërimeve

S.B.

Gjendet 26-vjeçarja nga Skenderaj, ishte zhdukur nga 19 tetori

admin

​Zemaj për COVID-19: Dimri nuk guxon të na gjejë të papërgatitur

admin

KQZ do kërkojë verifikimin e kandidatëve nga AKI dhe institucionet tjera

S.B.

141 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 24 në gjendje më të rëndë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...