Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Mr.Rex rendit dhjetë momentet e preferuara gjatë punës për brendin e tij

Ndër to, ai ka veçuar veshjet e punuara për këngëtarët: Xhensila Myrtezaj, Ermal Fejzullahu, Gjiko, Loredana, Mozzik, e shumë të tjerë.

Ndër to, ai ka veçuar veshjet e punuara për këngëtarët: Xhensila Myrtezaj, Ermal Fejzullahu, Gjiko, Loredana, Mozzik, e shumë të tjerë.

Përgjatë këtij vlogu interesant, stilisti i njohur tregoi edhe për rrugëtimin e veçantë që bën deri në realizimin e një koleksioni të plotë.

Ai kujtoi se si njëherë kishte udhëtuar për në një fabrikë në Shqipëri, ku ishte njoftuar nga afër me punimin tradicional të veshjeve, që më pas e kishte intengruar si dizajn edhe në koleksionin e tij.

Koleksioni i Shën Valentinit dhe kampanja e realizuar me këngëtarin Robert Berisha janë ndër të tjerat momente kulminante të karrierë që Mr.Rex i ka veçuar përgjatë vlogut në fjalë.

Videoja në fjalë ka ngjallur mjaft interesim të ndjekësit e kreatorit të njohur të modës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...