MUÇA: Me 17 tetor të rrethojmë numrin 3 dhe të festojmë fitoren bindëse të Visarit në rrethin e parë

Shkup, 28 shtator – Në hapjen e shtabit zgjedhor të Bashkimit Demokratik për integrim, bartësi i listës për këshilltarë nga kjo parti në këshillin e qytetit të Shkupit njëjerësh edhe një ndër drejtorët më të suksesshëm nga radhët e BDI-së Ardijan Muça ka deklaruar se agjendën e gjelbërt ai dhe kandidati për kryetar të komunës së Çairit agjendën e gjelbërt e kanë filluar që para katër viteve.

 

“Andaj të gjithëve ju kisha bë thirje që me 17 tetor të gjithë së bashku me familjet të dalim dhe të rrethojmë numrin 3 dhe së bashku të festojmë fitoren bindëse të Visar Ganiut që në rrethin e parë . Po ne nuk u ndalëm vetëm ktu, së bashku me Visarin përveç projekteve të realizuara menduam edhe në krijimin e vendeve të reja të punës dhe për katër vite mandat së bashku me Visarin arritëm të punësojmë mbi 400 të ri e të reja ” tha Muça

Sipas tij vota për Visarin dhe listën e këshilltarëve në Çair dhe Shkup do të thotë realizim i projekteve të shumta në interes të qytetarëve

Related posts

Shilegov: Me BRT sistemin, Shkupi bëhet me transport të shpejtë dhe ekologjik

Z H

Ahmeti dhe Mexhiti nga Buteli / E duam Butelin për të ardhmen tonë, e pse jo pas katër viteve të kemi kandidatin tonë

Redaksia

Bexheti: S’merren me gënjeshtra, premtoj punë që realizohen (Video)

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More