Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Muça: Shkupi do të lulëzojë me gjelbërim! (FOTO)

Shkup, 17 prill – Drejtori i NP ‘Parqe dhe gjelbërime’ Ardijan Muça vazhdon realizimin e projekteve në Qytetin e Shkupit.

Përmes një postimi në fejsbuk drejtori Muça bën të ditur se gjatë ditë së sotme i është bashkangjitur edhe punëtorëve në terren për ti motivuar por edhe për siç thotë për ta vlerësuar punën më shumë.

Drejtori Muça jep premtimin: Shkupi do të lulëzojë me gjelbërim

“I lumtur jam kur punoj në terren me punëtorët, sepse edhe i motivoj ato por edhe ia di vlerën më shumë punës! Shkupi do të lulëzojë me gjelbërim!”, ka shkruar Muça

Postime të ngjashme

Carovska: Do të doja që nxënësit të kthehen në shkolla që nesër

Z H

“Politikanët e estradës nuk e penguan ligjin për ndërtimet e paligjshme tash kritikojnë”

B L

16 të vdekur dhe 30 raste të reja me Covid 19 në Maqedoni

Z H

Ministri Hoxha viziton zyrat e reja të Njësive Rajonale të MBPEU dhe AUV

Z H

Publikohet thirrje publike për përmirësimin e efikasitetit energjetik të objekteve komunale

Z H

Hiqen pengesat, pas 14 muajsh u rihap kufiri me Greqinë

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...