Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Muharremaj: Mësimi në Suharekë po zhvillohet me standardet e kërkuara

Kryetari i komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka bërë të ditur se procesi mësimor në këtë komunë është duke u zhvilluar normalisht.

Muharremaj më tej ka shtuar se pas vizitës në shkollën “Drita”, Gelancë, ka shtuar se mësimi po vazhdon sipas programit.

Postimi i plotë:

Në mëngjes sapo e vizitova ShFMU “Drita” në Gelancë. Procesi mësimor po vazhdon sipas programit dhe rregullave që i kanë caktuar Ministria e Arsimit dhe Institucionet Shëndetësore.

Ne gjithmonë do ta kemi kujdesin e duhur, që procesi edukativo-arsimor të zhvillohet me standardet e kërkuara.

Postime të ngjashme

Hoti në takim me Zemajn e Krasniqin: Të respektohen masat anti-COVID

S.B.

Mbajtja e krerëve të UÇK-së në Hagë dëshmi që ende s’ka përfunduar sakrifica për liri

S.B.

Dy në shtëpi, e gjashtë në vendin e punës, detaje nga arrestimi i policëve të Kosovës

S.B.

Sot përfundon afati për ankesa në PZAP, deri më tani janë dorëzuar 18 sosh

S.B.

”Adem Jashari kishte mundësi të shpëtonte”, veterani i UÇK-së kujton sulmin e 5 marsit 1998

S.B.

23 vjet nga rënia e Jasharëve

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...