Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Muller humbet finalen, del pozitiv me Covid-19

Thomas Muller ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19 pas testimeve gjatë ditës së djeshme.

Sulmuesi i Kombtares së Gjermanisë do ta humbet finalen e madhe të Kupës së Botës për Klube për shkak të rezultatit pozitiv, shkruan IndeksOnline.

Lajmin e ka konfirmuar gazeta gjermane ‘Sky’ – dhe së shpejti pritet konfirmimi zyrtar nga FIFA dhe klubi i Bayernit.

Kujtojmë që para disa dite te kampioni aktual i Bundesligas kishte rezultuar pozitiv edhe dyshja, Javi Martinez dhe Leon Goretzka.

Postime të ngjashme

Tammy Abraham drejt largimit, garë e madhe për sulmuesin anglez

D V

Vedat Muriqi shuan spekulimet rreth të ardhmes së tij: Do të qëndroj te Lazio

D V

Chelsea i pakënaqur me çmimin e kërkuar nga Sevilla për Kounden

D V

Toni Kuka na thotë mirëmëngjesi nga Tokio, tregon se po i sjellin dy medaljet e arta në atdhe

D V

Real Madridi konfirmon edhe një rast me Covid-19

D V

Buffon tregon historinë se si vendosi të ishte portier

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...