Mundësia për të rregulluar marrëdhëniet me familjen, Harry e Meghan do të kalojnë Krishtlindjet në Angli

Ekspertët mbretërorë kanë pranuar së fundmi se mundësia më e mirë e Meghan dhe Harryt për t’i dhënë drejtim problemeve me familjen është vizita tek ta për Krishtlindje. Kjo festë po shihet si mundësi për t’i afruar ata me mbretëreshën, e cila do të takojë stërnipin dhe stërmbesën e saj.

 

Kjo është hera e parë që të dy, Markle dhe Princi do jenë në Angli që pas largimit përfundimtar nga monarkia. Thuhet se Pallati po i pret me krah hapur dhe Mbretëresha është e përgatitur për t’i pasur në tryezë për festa, duke i lënë mënjanë të gjitha mërzitë.

Related posts

Hilary Duff ndan fotografi intime të lindjes në shtëpi

D V

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

D V

“I ke bërë krenarë krejt Kosovën”, Bali Muharremaj pret në takim Gjonin pas suksesit që shënoi në Eurovision 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More