Shqipëri

Mungoi në listën e qarkut Kukës, Flamur Noka do kandidojë në Tiranë

Zhurnal Ads

Nga publikimi i listës së kandidatëve të Partisë Demokratike për qarkun e Kukësit ra në sy mungesa e  ish deputetit te  Kukësit Flamur Noka.

Burime pranë PD-së bëjnë të ditur se ish deputeti Flamur Noka është caktuar të kandidojë në Qarkun e Tiranës.

Emri i tij është propozuar në të gjitha degët e qarkut Kukës, si dhe në shumë degë të tjera të PD-së në të gjithë Shqipërinë, por, mesa duket, për Partinë Demokratike kandidimi i ish Ministrit të Brendshëm Flamur Noka është  më i vlefshëm në Qarkun e Tiranës.

Postime të ngjashme

Koronavirusi i merr jetën drejtorit të Bashkisë së Tiranës

admin

“Mikeli nuk është më…”, COVID-i shuan gazetarin sportiv të Fierit

admin

Infermierja ndërroi jetë tek Trauma, arratiset nga spitali i plagosuri pas askidentit, djali i biznesmenit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...