Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Mungoi në listën e qarkut Kukës, Flamur Noka do kandidojë në Tiranë

Nga publikimi i listës së kandidatëve të Partisë Demokratike për qarkun e Kukësit ra në sy mungesa e  ish deputetit te  Kukësit Flamur Noka.

Burime pranë PD-së bëjnë të ditur se ish deputeti Flamur Noka është caktuar të kandidojë në Qarkun e Tiranës.

Emri i tij është propozuar në të gjitha degët e qarkut Kukës, si dhe në shumë degë të tjera të PD-së në të gjithë Shqipërinë, por, mesa duket, për Partinë Demokratike kandidimi i ish Ministrit të Brendshëm Flamur Noka është  më i vlefshëm në Qarkun e Tiranës.

Postime të ngjashme

Mbi 912 mijë vaksinime në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Gjykata Kushtetuese pezullon gjykimin për zgjedhjet e 30 qershorit, do i drejtohet Komisionit të Venecias

Dafina Vidishiqi

Holanda lejon lëvizjen e lirë për shtetasit shqiptarë nga nesër

Dafina Vidishiqi

Rama: Dështoi BE me Ballkanin. Takimi në Shkup pas refuzimit nga BE

Dafina Vidishiqi

Kakavija hapet për autobusët e udhëtarëve nga Shqipëria

Bekim Laçi

Wizz Air sjell avionin e pestë në Rinas: Nisin fluturimet direkte drejt Barcelonës dhe Köln

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...