Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Muriqi ndjek nga TV transferimin e Ozil te Fenerbahce

Transferimi i Mesut Ozil në Fenerbahçe është tema më e përfolur e këtyre ditëve në Turqi.

Rreth këtij lajmi ka shprehur interesim edhe sulmuesi shqiptar Vedat Muriqi.

Sulmuesi i Kosovës ka përcjellur drejtpërdrejt në television, mbërritjen e Ozilit në Stamboll.

Muriqi ishte futbollist i Fenerbahçes në edicionin 2019/20 dhe lirisht mund të themi se pati vitin më të mirë në karrierë.

Postime të ngjashme

Vazhdoi seria e fitoreve të Cityt, triumfoi ndaj Wolverhamptonit

Z H

Suarez: Duhet të hakmerremi ndaj Real Madridit

Z H

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Z H

Barcelona kërkon Alessandro Bastoni

Z H

Lajme fantastike për Real Madridin para derbit me Atletico Madridin

Z H

Milani dëshiron të mbyllë sa më parë transferimin e Tomorit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...