Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mursel Zymeri gati për dy projekte të bukura muzikore

Ka një zë mjaft të veçantë, e fotoja e fundit i veshur me stil por në studio që ai ka publikuar, na tregon se diçka të re po na e sjell. Në fakt po flasim për artistin Mursel Zymeri ku ka gati jo një por dy super projekte muzikore që do vijnë shumë shpejt me videoklipe. Ne mësojmë se Murseli do sjellë me një interpretim fantastik dy covera të bukur,

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...