Murseli: Çerdhe të reja, përmirësim i kushteve nëpër shkolla

Shkup, 12 tetor –  Kandidati i ASH-së për Tetovën Vullnet Murseli përmes profilit të tij në FB ka shpalosur një pjesë të programit të tij, do të dyfishohet numri i çerdheve eksiztuese.

Do të bëhet intervenim te infrastruktura e vjetëruar në secilën shkollë dhe përmes themelimit të Fondit Investues (FI), do të krijojmë mundësi për tërheqjen e investitorëve nga mërgata.

Njoftimi i plotë i Murselit në facebook:
Do të dyfishohet numri i çerdheve eksiztuese. Do të bëhet intervenim te infrastruktura e vjetëruar në secilën shkollë, sipas nevojave specike të tyre.

Do të dyfishohet numri i çerdheve eksiztuese. Do të bëhetintervenim te infrastruktura e vjetëruar në secilën…

Posted by Vullnet Murseli on Tuesday, October 12, 2021

Related posts

Gazetarja dhe aktivistja Rita Behadini ja numëron “të pabërat” Ali Ahmetit dhe BDI-së

Redaksia

Taravari sfidon Bejtën: Dil në mejdan të peshojmë a ti bëre më shumë për 8 apo unë për 4 vite në Gostivar

Redaksia

Profesori universitar nga Kosova me lutje për vëllezërit nga Tetova: Votone Sadi Bexhetin, ka bë shumë për Tetovën!

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More