Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Mustafa: Jemi të gatshëm për zgjedhje

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka folur pas mbledhjes së Kryesisë së partisë së tij, njofton Insajderi.

Me anë të një postimi në Facebook, Mustafa ka thënë se LDK është e gatshme dhe do të organizohet për fitore.

“Do tu japim shanse gjithë atyre që e duan dhe i qëndrojnë me besnikëri LDK-së, para zgjedhjeve dhe pas zgjedhjeve”,  ka shkruar Mustafa, duke u dërguar mesazh kështu Vjosa Osmanit dhe personaliteteve të tjera që u larguan nga LDK.

Ai po ashtu ka bërë të ditur se kryeministri Hoti gjatë ditës së nesërme  do të bisedojë me kryetarët e degëve për punët që i ka bërë qeveria e tij gjatë këtij mandati.

Postime të ngjashme

Burri i Albulena Haxhiut i jep “goditjen” e fundit Fatmir Limajt: Mëso nga theqafja që ta dhanë…

T E

Vizita e Lajçak, javën e ardhshme në Ballkan për bisedimet Kosovë-Serbi

T E

Sekuestrohen dy armë zjarri në Prishtinë

T E

Gjeloshaj: Në Tuz mbretëron një ditë e qetë – të gjithë që dje ishin arrestuar, janë liruar

T E

Kurti në takim me ambasadorin britanik: Qeveria e re do të konsolidohet shpejt

T E

Kosovë/ Pesë të vdekur dhe 445 raste të reja me Covid-19

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...