Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Muzika e Queen-it zyrtarisht pjesë e TikTok-ut

Tashmë fansat e Queen mund të përdorin muzikë të ndryshme të grupit në videot e tyre në TikTok.

NME shkruan se deri në dhjetë këngë të rok grupit legjendar mund të përdoren në aplikacionin TikTok, transmeton KOHA.

Aty përfshihen disa prej këngët më të famshme të Queen, përfshirë hitet si: ‘Bohemian Rhapsody’, ‘Another One Bites The Dust’, ‘Don’t Stop Me Noë’ dhe ‘We Will Rock You’.

Këngë të tjera të përfahirë në katalogun në TikTok përfshijnë këngët ‘Under Pressure’, ‘We Are The Champions’, ‘I Want To Break Free’, ‘Somebody To Love’, ‘Killer Queen’ dhe ‘Radio Ga Ga’.

Tashmë është lansuar edhe thurja “#SingWithQueen”.

Muzikët e Queen në TikTok mund t’i dëgjoni këtu.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...