Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Muzikën “live” në Gostivar nuk e ndal as virusi

Gostivar, 10 shkurt – Gjatë ditës së djeshme policia në Gostivar në bashkëveprim me Inspektorët shtetëror të tregut kanë kryer kontroll në një objekt në Qendrën Tregtare në rrugën “Ilindenska” në Gostivar. Gjatë kontrollit në objekt janë hasur 10 mysafirë dhe pronari i lokalit, ndërkohë që ka pasur edhe muzikë live.

Lokali u mbyll nga ana e inspektorëve, ndërsa pronari F.B. 45 vjeçar nga Dobridolli, është privuar nga liria dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

Postime të ngjashme

Në Shkup janë shqiptuar 184 sanksione, 39 për ngasje të shpejtë

Z H

Pas mosmarrveshjes me gruan kishte rrëmbyer dy fëmijët e tij, pas 10 vitesh arrestohet në Prizren shqiptari më i kërkuar në Austri

D V

Shtetasi i Kosovës rrahet brutalisht në një hotel në Shëngjin

D V

Lipjan: Gjendet një 37 vjeçare e vdekur, policia po heton rastin

D V

Operacioni në Kadastrën e Tiranës, policia: Janë arrestuar tre zyrtarë

D V

Aksident i rëndë në autostradën “Ibrahim Rugova”, rrotullohet kamioni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...