Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

MVJ publikon këngën e re “Mend Mind”

Këngëtari shqiptar i cili jeton dhe vepron në Zvicër, MVJ, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Mend Mind” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ritmike e zhanrit RnB.

Kënga është produkt i producentit Cricket, ndërsa për tekstin është kujdesur vet MVJ.

https://www.instagram.com/p/CC8jBz9DvYz/?utm_source=ig_web_copy_link

Kënga është vizualizuar edhe me një klip, i cili ka shumë ngjyra dhe i përshtatet tematikës së këngës.

Klipi është realizuar gjithashtu nga MVJ në bashkëpunim me regjisorin Mus Gecaj.

MVJ, emri i vërtetë i të cilit është Jeton Ramiqi, është një 30 vjeçar nga Gjilani, i cili është lindur dhe rritur në Aargau te Zvicrës, ndërsa synon tregun vendor të muzikës.

Postime të ngjashme

Pas shumë muajsh pritje, krijohet çifti i parë në “Për’puthen +40”

Dafina Vidishiqi

Kida shfaqet joshës nga Las Vegas

Dafina Vidishiqi

Demi Rose vjen me poza të reja ku thekson gjoksin e formësuar

Dafina Vidishiqi

Pas Malit të Zi, ky është destinacioni i radhës për Emina Çunmulajn

Dafina Vidishiqi

Meda sot feston ditëlindjen e 42-të

Dafina Vidishiqi

Majk na prezanton me ‘dashurinë’ e tij

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...