MX Keys Mini i Logitech është një tastierë kompakte për minimalistët

Mendojeni si një tastierë universale Apple Magic.

 

Logitech ka prezantuar MX Keys Mini Wireless Keyboard e cila është një version më i vogël i MX Keys origjinal me një dizajn minimalist. Ai nuk përfshin një tastierë numerike ose tastiera të tjera me madhësi të plotë, megjithatë ai ende vjen me një sistem “Perfect Stroke” që kombinon çelsat jo-mekanikë me çelësat që mund të përmirësojnë saktësinë e shtypjes.

Mini mbështet Android, ChromeOS, Linux, iOS dhe iPadOS duke përdorur një marrës Bluetooth ose USB, me çiftim deri në tre pajisje. Një karikim i shpejtë USB-C do t’ju ndihmojë nëse keni nevojë për disa orë të tjera të shtypjes.

MX Keys Mini tani është në dispozicion për 100 dollarë nga Logitech dhe Amazon, në gri të errët, rozë dhe argjend.

Related posts

iPad Mini i ridizenjuar pritet në vjeshtë

D V

Huawei publikon një imazh duke përdorur smartphonen P50 Pro

D V

Modeli i ri i tastierës PlayStation 5 është më i lehtë, detaje të reja rreth konsolës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More