Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

Kështu titullohet emisioni më i ri që pritet të transmetohet në ekranet shqiptare e që për momentin xhirimet emisioni po i bën në Zvicër pasiqe si producent dhe moderator po shfaqet vet këngëtari dhe menaxheri i njohur Meti Bërbatovci. Në këtë emision spektakël pritet që të transmetohen shumë gjëra dhe personazhe interesante nga fusha të ndryshme por kryesisht që jetojnë në diasporë por edhe më gjerë.

Në vazhdim linku nga xhirimi i emisionit:

Postime të ngjashme

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

Linda Halimi: Kam ende të afërm që nuk më flasin pas martesës me Big D

S.B.

‘Për një javë të mbarë’ – Rita Ora poston imazhe nga plazhet në Sydney

S.B.

Reperi Kid Cudi nderoi Kurt Cobainin duke veshur një fustan dhe xhemper si legjenda e “Nirvana”

S.B.

‘Duke u përpjekur të bëj një foto’ – Dafina duket e mrekullueshme në imazhet e reja

S.B.

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...