Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Myftiu i Shkupit Qenan Ismaili nga nesër starton nismën “DITË E HAPUR”

Myftiu i Myftinisë së BFI-Shkup Dr. Qenan Ef. Ismaili nga ky muaj fillon me realizimin e nismës “Ditë e hapur” për të dëgjuar nga afër idetë dhe ankesat e qytetarëve për çështje të ndryshme shoqërore.
Kjo iniciativë do të startojë nesër ndërsa do të realizohet nga ora 10 deri në ora 14.

“Të nderuar,
Çdo të marte të parë të muajit, prej orës 10:00-14:00, në kuadër të nismës “DITË E HAPUR” do të mirëpres të gjithë qytetarët në takim joformal për t’i shpalosur idetë, sygjerimet, ankesat, propozimet si dhe për të diskutuar për shumë çështje të tjera.

Ju ftoj për bashkëpunim të plotë në të mirë të avancimit të shërbimeve tona dhe korrektësisë ndaj besimtarëve!
Nesër, prej orës 10:00-14:00.
Mirë se vini”!, ka njoftuar përmes facebook Myftiu i Myftinisë së BFI-Shkup Dr. Qenan Ef. Ismaili.

Postime të ngjashme

“A1ON” / DOSIE “Merko”: 329 vendime për rrënimin e ndërtimeve të egra rijnë në sirtar

R Zh

Në Kisella Vodë normalizohet furnizimi me ujë

D V

Fillon bekatonizimi i rrugës prapa shkollës fillore në Bukoviq

D V

Sot katër vite nga nënshkrimi i Marrëveshjes për fqinjësi të mirë mes RMV dhe Bullgarisë / Analistët: Kriza politike bullgare do të zgjasë, ne nuk duhet të notojmë në ujin e tyre të ndotur

D V

Sanksionohen 158 shoferë në Shkup, 59 për vozitje të shpejtë

D V

Shahpaska në Berovë në dhënien e lejes në shtëpinë për mbrojtje sociale të personave të moshuar “Dr. Ivan Vllashki”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...