Agjencia Zhurnal.mk

“Na pret festë e çmendur në shtëpi”, Dukagjin Lipa reagon pas publikimit të albumit nga Dua

Dukagjin Lipa ka lavdëruar punën e vajzës së saj.

Sot Dua Lipa lansoi albumin e saj të dytë profesional për të cilin babai i saj mendon se ka hapur një epokë të re në zhanrin e muzikës pop, shkruan lajmi.net.

Pas publikimit të albumit Dukagjini ka publikuar një postim në Instagram ku lavdëron shpirtin punëtor të vajzës së tij dhe shprehet krenar me punën e saj.

“Ajo padyshim është një nga njerëzit më talent që kam njohur dhe më punëtor, përgëzime në lansimin e albumit, do na pret një festë e ‘çmendur në shtëpi sot”, shkruan Dukagjini. /Lajmi.net/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...