Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Naim Muja falënderon Vlora Dumoshin për mbështetjet

Sot  në MKRS Kryeministri Avdullah Hoti  mori pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të kontratave mes MKRS-së dhe 38 Federatave Sportive të Kosovës, për ndarjen e mjeteve financiare nga fondi për mbështetjen e sportit në kohë të pandemisë të Qeverisë së Republikës së Kosovës.

Në emër të Federatës se mundjes se Kosovës, kryetari  Naim Muja  e falënderoj ministren Vlora Dumoshi  për përkrahjen dhe për punën e intensive që ka bërë këto kohë për sportin ne Republikë të Kosovës.

Postime të ngjashme

Calhanoglu flet fjalët e para si interist

Zekirija Haxhiu

Interi dëshiron transferimin e Jordi Albas

Zekirija Haxhiu

Ende nuk ka marrëveshjes mes Messit dhe Barcelonës

Zekirija Haxhiu

Sergio Busquets i gatshëm ndaj Sllovakisë

Zekirija Haxhiu

Trajneri Daniel Farke me fjalë të mëdha për Milot Rashicën

Zekirija Haxhiu

Goditje magjike dhe klas i treguar tek goli ndaj Skocisë, vitet janë vetëm numra për Modricin

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...