Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Naomi Campbell ndan me fansat mënyrën se si duhet lënë cigaren

Naomi Campbell njihet në përgjithësi për varësinë që ka ndaj cigares.

Për disa herë me radhë ajo ka tentuar të lë atë, ndërsa tani duket se ka gjetur mënyrën e duhur, shkruan Daily Mail.

50-vjeçarka ka ndarë me fansat mënyrën se sit ë ndalojë këtë varësi, duke notuar kështu në det.

Super-modelja një aktivitet të tillë e konsideron si të shëndetshëm, pasi i duket se po ia pastron mushkëritë,

Duke folur për Mirror ajo u shpreh: “E ndalova në festat e fundvitit. Çdo pasdite notojë në në det për një ose dy orë”.

“Më ndihmon të pastrojë mushkëritë, sepse duhet 21 ditë që nikotinë të dalë jashtë sistemit”, përfundoi ajo.

Tutje gjatë kësaj kohe, Naomi ka qenë duke shijuar pushimet e saj në Afrikë.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...