Napoli e Atalanta në luftë për Ahmedhodzic

22 vjeçari boshnjak, mbrojtës qendror ka impresionuar me paraqitjet e tij në Suedi, dhe tanimë ka simpatizues nga Anglia dhe Italia, informon Zhurnal.

 

Napoli dhe Atalanta nga Seria A kanë shfaqur interes për boshnjakun dhe janë të gatshëm të paraqesin ofertë për Malmo. Për Anel Ahmedhodzic ka të interesuar edhe nga premier liga.

Boshnjaku 22 vjeçar që ka lindur dhe rritur në Suedi, ka impresionuar me Malmon në sezonin e fundit dhe është emëruar si mbrojtësi më i mirë dhe mbrojtësi i ri më i mirë në ligë.

Ahmedhodzic tani është gati për një kampionat më të fortë.//Zhurnal.mk

Related posts

Milani përgatitë ofertë për Iscon

D V

Gjithçka gati per Mega spektaklin e boksit profesionist ne Pejë

A.S.

Calhanoglu: Vetëm Pioli më donte te Milani, Interi më bindi për dy ditë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com