Naser Berisha lanson projektin e ri “Bredhi në kohë”

Naser Berisha sapo ka publikuar projektin më ri muzikor.

Kënga mban titullin “Bredhi në kohë”, dhe erdhi e shoqëruar edhe me videoklip i cili tashmë gjendet në kanalin YouTube.

Teksti i këngës “Bredhi në kohë” është shkuara nga këngëtari, i cili njëherësh është kujdesur edhe për realizimin e muzikës.

Ndërsa, vet Naseri Berisha po ashtu ka bërë orkestrimin, miksimin dhe masterizimin e këngës.

Ndërkaq në kitarë është Reshat Beqiri, teksa klipi është punuar nga BB-Production.

Projekti i ri i këngëtarit të mirënjohur renditet e shtata me radhë në albumin e tij të katërt që do të publikohet gjatë këtij viti.

Related posts

‘Mbretëresha ime e bukur’ – fotografia e Ronaldos me Georginan që mori miliona pëlqime

D V

Elvana Gjata pozon joshëse me fustanin e shkurt dhe dekolte të hapur

D V

Rina Balaj: Industria muzikore nuk është e vështirë, por e ndyrë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More