Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Nasip Naço në listën e PS, deputeti Adnor Shameti tërhiqet nga kandidimi

Ndërsa pritet që sot të gjitha partitë të dorëzojë listat e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 25 prillit, burime për Report Tv bëjnë me dije se Adnor Shameti nuk do të jetë në listën në PS.

Ai do të zëvendësohet nga Nasip Naço, i cili në këto zgjedhje është larguar nga LSI dhe i është bashkuar PS.

Mediat shkruajne sot se në listat e Partisë Socialiste pritet të jetë edhe Gledin Rehovica, një tjetër ish-deputet i LSI së Beratit ky, që e braktisi forcën politike të Monika Kryemadhit.

Postime të ngjashme

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Ushtarë amerikanë mbërrijnë në Shqipëri

R Zh

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

R Zh

Rruga e Borshit u prish nga shirat/ Meta “thumbon” qeverinë: Kryevepër!

R Zh

Rama: Ilir Meta kandidat zyrtar i LSI në Vlorë

Lea Muslija

Procedimi penal i kreut të LSI në Pukë, reagon Partia: Po bënin ushtrime zgjedhore, policia e politizuar

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...