Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Natalie Portman hedh poshtë aludimet se është shtatzënë me fëmijën e tretë

Natalie Portman ka hedhur poshtë aludimet se është shtatzënë me fëmijën e tretë.

Kjo në bazë të thashethemeve që janë bërë në rrjete sociale, për shkak të disa kilogramëve të fituar.

Aktorja amerikane me origjinë hebreje ditë më parë deklaroi në një postim të ndarë në rrjete sociale se nuk është shtatzënë.

“Unë nuk jam shtatzënë”, shkroi ajo. “Mesa duket është akoma në rregull që dikush në 2021 të spekulojë e të komentojë mbi format e trupit të një gruaje?”.

Aktorja e “Avengers: Endgame” është nënë e dy fëmijëve, të cilët i ndan me bashkëshortin Benjamin Millepied – djalin Aleph, nëntë vjeçar dhe vajzën Amalia, tre vjeçe.

Ajo është jashtëzakonisht private kur bëhet fjalë për fëmijët e saj, ndonëse publikon fotografi të tyre shpesh në rrjete sociale.

Us Weekly ndërkohë konfirmoi martesën e Portman dhe Millepied në vitin 2021.

Çifti u takuan për herë të parë në setin e xhirimeve të “Black Swan” të vitit 2010. Ata e mirëpritën fëmijën e tyre të parë në 2011 dhe të dytin gjashtë vjet më vonë.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...