Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nazim Beqiri vjen me këngën e re, titullohet “Malli i gurbetçarit” (Video)

Këngëtari i njohur shkupjan Nazim Beqiri ka publikuar një tjetër këngë mjaft të bukur e cila ka pak ditë që është edituar dhe tashmë pëlqyer shumë nga publiku shqiptarë dhe mbështetësit e tij. Kënga titullohet “Malli i gurbetçarit” dhe si duket ju kushtohet kryesisht gurbetit dhe gjithë mërgimtarëve. Në vazhdim mund të ndiqni këngën dhe videoprojektin e tij:

Postime të ngjashme

Vdes nga kanceri nëna e Melinda Ademit

T E

Sadik Ukaj- Sadi gati për super projektin “Oj nana jem”

T E

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...