Ndahet nga jeta anëtari i SHKA Xheladin Zeqiri

Një lajm i dhimbshëm sot ka trondtiur Tetovën ku ka ndërruar jetë i riu anëtari i SHKASH Xheladin Zeqiri – Tetovë

 

Ja mesazhi i lamtumirës

Lamtumirë DONI!

Nuk mundemi ta besojmë se më nuk do të jesh në mesin tonë. Lajmi i sotshëm na trishtoi dhe mërziti pa masë.

Ti ishe shembulli më i mirë i një djali që respektonte shumë, përçonte dashuri dhe punonte pa u lodhur.

Ishe engjull në këtë botë dhe do jesh engjull në parajsë.
Çdoherë do të mbetesh në kujtimet dhe zemrat e çdo anëtari të “Xheladin Zeqirit’.

Ky është vendim i ZOTIT dhe ne duhet ta pranojmë..

Të qoftë dheu i lehtë Doni ynë i dashur!

Related posts

Nominimet për çmimet ‘Emmy‘/ Serialet ‘Crown’ dhe ‘The Mandalorian’ kryesojnë garën

D V

U nda nga jeta profesori kumanovar, Naim Halimi

D V

Rumi bestseller: Pse dervishi mistik i reziston kohës?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More