Agjencia Zhurnal.mk

Ndahet nga jeta ish-ushtari i UÇK-së nga Çerkezi i Kumanovës

Kumanovë, 25 korrik, Zhurnal.mk – Ka ndëruar jetë ish ushtari i UÇK-së nga Çerkezi i Kumanovës, Shefki Salihi. Të afërm të tij theksuan se Shefkiu po vuante nga një sëmundje dhe se papritmas ndërroi jetë. Shefkiu ishte në radhët e UÇK-së në Zonën e Karadakut. Ai ka qenë aktivist i devotshëm edhe në fshatin e tij.

Me dhimbje të madhe pranuam lajmin për vdekjen e parakohshme të Bashkëluftarit tonë Shefki Salihi.

Të afërm të të njderit dhe shokë nga lufta bëjnë të ditur se me dhimbje të madhe pranuam lajmin për vdekjen e parakohshme të Bashkëluftarit tonë Shefki Salihi, duke shprehur në rrjetet sociale ngëshëllimet famljes, ndërsa të ndjerit, Zoti ta shpërblej me Xhenet.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

R ZH

Lajmet e fundit

Loading...