Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Ndahet nga jeta në moshë të re kandidatja për deputete e PD-së

Ardita Gjyla, kandidatja për deputete e Partisë Demokratike në Lushnje, është larguar nga jeta në mënyrë të parakohshme. Lajmi i trishtë u dha nga Partia Demokratike.

Selia blu ka shprehur ngushellimet më të thella për ndarjen nga jeta të Ardita Gjyles, për të cilën tha se ka dhënë një kontribut të çmuar në jetën politike dhe sociale të qytetit të Lushnjes.

Gjyla ka qenë gjithashtu anëtare e Këshillit Bashkiak me siglën e PD-se, anëtare e Kryesisë së degës se PD-së Lushnje, drejtuese ne arsim dhe nivele të tjera vendore.

Postime të ngjashme

Aeroporti i Kukësit, bëhet fluturimi i parë provë për të testuar uljen e avionëve (VIDEO)

S.B.

Albin Kurti mesazh nga Tirana për zgjedhjet: Qytetarët shqiptarë kanë nevojë për ndryshim!

S.B.

Sukses i jashtëzakonshëm për artisten shqiptare Ava Max – kënga e saj “My head and my heart” renditet e para në botë në iTunes

S.B.

“Meta dhe Berisha, më të tremburit nga Reforma në Drejtësi”/ Rama: PD-LSI dhe “KÇK” 3 këmbët e së keqes me 2 koka presidentësh

S.B.

Vasilika Hysi merr vendimin, largohet nga PS/ Rama: Do t’ju hapë rrugën kalamajve

S.B.

Raporti i DASH për 2020: Shqipëria, asnjë përparim në luftën kundër pastrimit të parave

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...