Ndahet nga jeta profesoresha Emine Zendeli si dhe ish- dekane në Fakultetin e Drejtësisë pranë UEjL

Tetovë, 11 shtator – Fakulteti Juridik UEJL në rrjetin social bëri të ditur se sot se ka ndërruar jetë kolegia jonë Emine Zendeli, profesoreshë dhe ish-dekane e Fakultetit të Drejtësisë, transmton Zhurnal.mk

 

“Me pikëllim të thellë njoftojmë se ka ndërruar jetë kolegia jonë Emine Zendeli, profesoreshë dhe ish-dekane e Fakultetit të Drejtësisë.

Varrimi i të ndjerës, do të bëhet sot, në orën 16:15, në varrezat e qytetit të Tetovës.

Ngushëllime familjarëve, kolegëve, studentëve dhe të gjithëve që kanë punuar dhe bashkëpunuar me prof. Emine Zendeli!”, shkruhet në njoftimin nga Fakulteti Juridik UEJL në rrjetin social Facebook, transmeton Zhurnal.mk

Lajm pikëllimiMe pikëllim të thellë njoftojmë se ka ndërruar jetë kolegia jonë Emine Zendeli, profesoreshë dhe…

Posted by Fakulteti Juridik UEJL / Law Faculty SEEU / Правен Факултет УЈИЕ on Saturday, September 11, 2021

Related posts

AlternAtivA: Partia në pushtet fotografohet me të arriturat tona në kulturë

R Zh

Nikollovski: Nuk kemi instrumente që të hetojmë pasurinë e funksionarëve

Z H

ZHTI: Në tremujorin e dytë nga zonat prej 763 milionë euro, rritje prej 140 për qind në nivel vjetor

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com