Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ndalesë për lëvizjen e automjeteve transportuese në aksin Tetovë – Kodra e Diellit

Shkup, 27 janar – Në aksin rrugor Tetovë – Kodra e Diellit është vendosur ndalesë për automjete të rënda transportuese, nga Lidhja Automoto e Maqedonisë së Veriut rekomandojnë përdorimin e pajisjeve të dimrit për automjete të lehta motorike dhe për autobusë.

Në akset e tjera rrugore në shtet komunikacioni po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa.

Postime të ngjashme

Nuhiu takon Isenin / Gjuha shqipe edhe do të shkruhet edhe do të mbrohet gjithandej

R Zh

Komuna e Çairit shënon ditën e planetit Tokë

R Zh

Sllavjanka Petrovska: Apeloj te të gjithë qytetarët ta mbështesin procesin e vaksinimit

N E

Hoxha: Opozita nuk ka të drejtë të akuzon funksionarët, përderisa nuk jep llogari për (keq)menaxhimin e institucionit të Kulturës

R Zh

Analizë / RMV-të renditet i 30 në Evropë për nga numri i vdekjeve si pasojë e ajrit të ndotur me 120 vdekje në 100 mijë banorë

R Zh

Nga nesër do të vaksionohen deputetët në sallën Boris Trajkovski

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...