Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ndalohet lëvizja e automjeteve të rënda në rrugën Dibër – Strugë

Dibër, 13 shkurt – Për shkak të reshjeve të mëdha të borës, që nga ora 19:30 është ndaluar lëvizja e automjeteve të rënda në rrugën Dibër – Strugë dhe anasjelltas, informojnë nga LAMM.

Postime të ngjashme

DMSH i mobilizon ekipet për mbrojtje dhe shpëtim nga zjarret, thirrje për t’u përfshirë edhe shoqatat vullnetare zjarrfikëse

D V

Rektorati I Universitetit “Nëna Terezë” në Shkup me apel për vaksinimin e stafit dhe studentëve të UNT-së

D V

Nesër pa rrymë disa nga konsumatorët nga Qendra dhe Buteli

D V

Zjarr i madh nga pasditja po tërbon në Rankovc, ka edhe shtëpi të djegura

D V

Minsitri Filipçe: Pjesa më e madhe e të infektuarve, janë të ardhurit nga jashtë vendi

D V

Koçani është duke u djegur, banorët në panikë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...