Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Ndalohet për 48 orë i dyshuari për dhunimin e një femre në Mitrovicë

Një person është arrestuar në Mitrovicë pasi i njëjti dyshohet se ka dhunuar seksualisht një femër kosovare.

Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore, kurse i dyshuari me vendim të prokurorit pas intervistimit është ndaluar për 48 orë.

“Skenderaj, Mitrovicë shtator-tetor -2020-NN. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar nën dyshimin se i njëjti e ka dhunuar seksualisht viktimën femër kosovare. Viktima është dërguar në IML ndërsa i dyshuari pas intervistimit  me vendim të prokurorit është ndaluar për 48-orë”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Postime të ngjashme

PDK-ja kushtëzon pjesëmarrjen në zgjedhjen e presidentit

T E

Flet Visar Duriqi, tregon në detaje se si u sulmua

T E

Haziri: Osmani është fituese e zgjedhjeve, ajo i ka dhënë oksigjen listës zgjedhore të VV-së

T E

Mustafa: Nuk ka asnjë favorit për kryetar të LDK-së

T E

Aktakuzë për terrorizëm ndaj tre personave nga Kumanova

D J

Pesë të vdekur dhe 437 raste pozitive me coronavirus për 24 orë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...