Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ndëron jetë Nezir Çajani nga Shkupi

Shkup, 11 shkurt – Këtë mbrëmje (11.02.2021) në një spital të Turqisë, ndërroi jetë Nezir Çajani nga Shkupi. Lajmin e bëjnë të ditur familjarët e tij.

22 vjeçari kishte ngelur i paralizuar pas lëndimeve të marra në Liqenin e Matkës në verën e viti 2019. Në fund të 2020-tës, 22 vjeçari Nezir Çajani u dërgua në Turqi për shërim, por ndërroi jetë pas komplikimeve shëndetësore.

Edhe pas shumë ndihmave që arritën nga të gjitha anët, fatkeqësisht, Neziri nuk arriti të shërohet.

Postime të ngjashme

Republika Çeke do të dhurojë vaksina për Maqedoninë e Veriut

Z H

Qeveria do të mbajë mbledhjen e rregullt të 92-të dhe tre mbledhje tematike

Z H

Vazhdon debati i përgjithshëm për ribalancin e plotësuar të Buxhetit

Z H

Moti sot në RMV

Z H

Seanca të tre komisioneve kuvendore

Z H

Ali Ahmeti: Mbretëreshat e xhudos do mbeten inspirim dhe simbol për brezat e ardhshëm

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...