Maqedoni

Ndërprerje e shkurtë e komunikacionit në rrugën Kërçovë – Ohër te fshati Vërbjan

Zhurnal Ads

Shkup, 6 tetor, Zhurnal.mk – Në aksin rrugor Kërçovë – Ohër te fshati Vërbjan, sot në periudhën prej orës 12 deri ora 15, komunikacini do të jetë në ndërprerje 10 deri 15 minuta, kumtoi Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë.

Në rrugët tjera në shtet, komunikacioni do të zhvillohet pa ndalesa, ndërsa intensiteti i komunikacionit jashtë mjediseve të qytetit është mesatar.

Postime të ngjashme

Moti i ndryshueshëm dhe me reshje shiu

XH,I

CIVILi e dënon gjuhën e urrejtjes dhe dhunën: Qëndrimet mbrohen me fakte, jo me dhunë!

T E

Zaev arrinë në Sofje: Po hapim kapituj të ri për zhvillimin e rajonit

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...