Ndërpritet furnizimi me ujë në Studeniçan

Shkup, 13 tetor – Për shkak të defektit në tubacionin f-1, pa ujë sot do të jenë shfrytëzuesit e Studeniçanit.

Furnizimi me ujë do të jetë në ndërprerje nga ora 10:30 deri në përfundimin e sanimit të defektit, ka bërë të ditur NP Ujësjellësi dhe Kanalizimi- Shkup. 

Related posts

VMRO-DPMNE: Nuk ka hetim objektiv derisa Zaev dhe Filipçe janë në pushtet

N E

Kryetarja e Gjykatës Kushtetuese Dobrilla Kacarska u takua me delegacionin e OSBE/ODIHR

D V

Kush më patriot e kush tradhëtar/ Partitë politike pa program për problemet e qytetarëve

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More