Agjencia Zhurnal.mk

Ndërpritet furnizimi me ujë për disa vendbanime në Çair

Shkup, 21 prill, zhurnal.mk – Për shkak të një defekti në rrugën “Cvetan Dimov” p.n. në Komunën e Çairit, sot do të jetë në ndërprerje furnizimi me ujë për shfrytëzuesit e rrugëve “Cvetan Dimov”, “Pançe Nedelkovski” dhe “Kemal Ataturk”.

Në defekt do të punohet nga ora 16:00.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...