Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Ndërrimi motmoteve, Zhurnal uron vitin e Ri

Shkup, 1 janar, Zhurnal.mk – Me rastin e ndërrimit të motmoteve, Agjencia e lajmeve Zhurnal shfrytëzon rastin që gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen dhe gjithë lexuesve e ndjekësve të ju urojë Vitin e Ri.

Urojmëj që ky vit i ardhshëm të ju sjellë më shumë mbarësi dhe suksese, sa më shumë shëndet, mirëqenie e gëzim në vitin 2021.

GËZUAR

AGJENCIA E LAJMEVE – ZHURNAL.MK

Postime të ngjashme

Bexheti: Projekti i Poliklinikës është shumë i rëndësishme për nevojat e komunës së Sarajit

T E

Zaev me ofertë opozitës: Ejani në Qeveri por pa Mickoskin

T E

Rënie e shitjes së automjeteve të reja për 33 për qind

R Zh

Filipçe: Nesër arrijnë vaksinat ruse kundër Covid-19

T E

Qytetarëve ju takon, por shumë pak dinë mbi ndihmën juridike falas

T E

Në rritje numri i të infektuarve me Kovid-19, priten sasitë e para të vaksinës Sutinik V

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...