Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Ndërroi jetë babai i deputetit të LDK-së

Ka ndërruar jetë babai i deputetit të LDK-së, Arben Gashi, Xhemajl Gashi. Lajmin e ka bërë të ditur vëllai i Arbenit, Flamur Gashi, këshilltar në Presidencën e Shqipërisë, raporton “Epoka e re”.

“Lamtumirë BABË. Me vrau në zemër dhe ma këputi shpirtin, kjo ikje e jotja… Emri, vepra dhe puna jote, më bëjnë të ndjehem krenar në jetë të jetëve ! U prehsh në parajsën e përjetshme !”, ka shkruar Gashi në profilin e vet në “Facebook”.

Postime të ngjashme

Ministri gjerman tregon arsyen e vizitës në Prishtinë e Beograd

S.B.

Shefi i diplomacisë gjermane, Heiko Maas arrin në Kosovë

S.B.

Murati sqaron vendimin për shtesat e pensioneve bazike

S.B.

AAK e quan skandaloze ndaljen e shtesave për pensionistët, kërkon nga Qeveria ta anulojë këtë vendim

S.B.

Osmani falënderon shefin e BE-së, Szunyog për vaksinat që janë siguruar nga BE-ja

S.B.

Tërmkolli reagon pasi Abdixhiku e takon Jusuf Buxhovin

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...