Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Ndërroi jetë edhe Ergin Iseni, nga incidenti i armatosur në Butel 2 të Shkupit

Shkup, 19 maj, Zhurnal.mk – 23 vjeçari Ergin Iseni nga Haraçina nuk u ka mbijetuar plagëve të rënda të cilat i mori më 13 maj në incidentin e armatosur në Butel 2 të Shkupit, ku nga ky incident i vdekur mbeti 43 vjeçari nga Shkupi Kamer Idrizi.

Që nga 13 maji, 23 vjeçari Ergin Iseni ishte shtrirë në gjendje kome në Klinikën “Nëna Terezë” në Shkup. Edhe përkundër disa ndërhyrjeve kirurgjike gjendja e tij nuk është përmirësuar.

Kujtojmë që më 13 maj, persona ende të paidentifikuar për organet kanë gjuajtur me breshëri plumbash në drejtim të makinës “Golf” ku mbeti i vrarë 43 vjeçari nga Shkupi Kamer Idrizi, ndërkaq me lëndime të rënda trupore u dërgua në Klinikën “Nënë Tereza” tashmë i ndjeri 23 vjeçari nga Haraçina Ergin Iseni.

Postime të ngjashme

Radev: Rruga e RMV drejt BE kalon përmes Bullgarisë

R Zh

Petkovski: Duhet të mbahet një referendum konsultativ mbi kushtet e vendosura nga Bullgaria

Dafina Vidishiqi

Akuza për grupin nga Shkupi e Kumanova, të dyshuar për terrorizëm

Dafina Vidishiqi

Gjobiten 330 shoferë në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

LSDM-ja nis aktivitetet për zgjedhjet lokale

Dafina Vidishiqi

Shahpaska: Personat mbi 60 vjeç dhe gratë shtatzëna të mos shkojnë në punë gjatë valës së nxehtë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...