Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Ndërroi jetë Qamuran Kuqi, njëri ndër themeluesit e BDl-së

Shkup, 26 mars, Zhurnal.mk – Ndërron jetë Qamuran Kuçi një nga themeluesit e Bashkimit Demokratik për Integrim, babai i ish-ministrit të Ekonomisë Driton Kuqi.

Lajmin e pikëlluar e bëri familja e tij, duke shprehur dhimbje të thellë për humbjen e babait të tij, Driton Kuqi në rrjetin social fajsbuk.

“Të nderuar familjarë dhe miq, para pak çastesh ndërroi jetë BABA im QAMURAN KUQI! Ju informoj që varrimi bëhet në ora 13:00 tek Varrezat e Bllacës.Qofsh i Xhenetit SHEFI im.”, ka shkruar Driton Kuqi

I ndjeri ishte drejtor në shkollën fillore “Vasil Gllavinov” në Shkup.

Agjencia e Lajmeve Zhurnal, shpreh ngushëllime familjes.

Postime të ngjashme

Takimi i dytë i Osmanit dhe Stoevit në Antalia

Dafina Vidishiqi

PDSH me Sadi Bexhetin synon fitoren në Tetovë

Dafina Vidishiqi

Komuna e Jegunovcës pa menaxhim me mbeturinat, në hyrje të fshatrave ju “mirëpresin” deponitë e egra

Dafina Vidishiqi

ESHS-Maqedoni: Vitin e kaluar kanë vdekur 25.775 persona, 10.9 përqind prej tyre nga coronavirusi

Dafina Vidishiqi

Prizreni dhe Tetova do të lidhen me tunel!

Dafina Vidishiqi

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e Maqedonisë e Veriut (VIDEO)

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...