Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ndërron jetë avokati Numan Limani

Shkup, 19 prill, Zhurnal.mk – Ka ndërruar jetë avokati i njohur, Numan Limani. Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë i biri, Reart Limani.

“Të dashur familjarë, miq dhe dashamirë, me dhimbje të thellë ju informojmë se sot, me datë 19.04.2021, ndërroi jetë babai dhe bashkëshorti Numan Limani. Zoti e pastë nën mëshirën e tij”, ka shkruar në Facebook, i biri i të ndjerit Numan Limani.

Postime të ngjashme

Vetoja bullgare mund të shkaktoj krizë politike në vend

R Zh

Zhurnal raporton / Aksident i rënd në Çento-Shkup

mobile

Akuza të tjera ndaj ish-kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevski

R Zh

Izet Mexhiti: Urime dhe për shumë vite festa e Fitër Bajramit

R Zh

George Robertson: Bullgaria të tërheq veton kundër Maqedonisë së Veriut

R Zh

Zoran Zaev: Kufiri me Greqinë hapet nesër

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...