Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së

Ka ndërruar jetë ish-luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Rrahim Ajvazi.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët e tij.

Ajvazi ishte pjesëtar i Brigadës 151 “Zahir Pajaziti” nga Zona Operative e Llapit.

Lamtumira e fundit do t’i jepet nesër, më 11 qershor, në orën 17:00, në varrezat e fshatit Milloshevë të Obiliqit.

Postime të ngjashme

Haxhiu: Nesër finalizohet drafti i parë i koncept dokumentit për vetingun në sistemin e drejtësisë

Bekim Laçi

OAK: Të ketë menaxhim më të mirë të parasë dhe pronës publike

Bekim Laçi

Osmani kërkoi dorëheqjen e Dakës, ajo e refuzon

Bekim Laçi

Votimi i rezolutës së PDK-së u shty për seancë tjetër

Bekim Laçi

Nje ditë para takimit, vijnë deklarata kundërthënëse nga Prishtina dhe Beogradi

Bekim Laçi

Ky është Agimi që u fotografua gjatë luftës në Kosovë teksa kalonte përmes gardhit me gjemba

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...