Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Ndërron jetë legjenda e Real Madridit

Sot gjatë ditës ka ndërruar jetë në moshë 82-vjeçare legjenda e Real Madridit, Enrique Perez ‘Pachin’.

‘Pachin’ luajti me Realin gjatë viteve 1959 dhe 1968, shkruan IndeksOnline, transmeton koha.mk.

Postime të ngjashme

Lautaro nuk do ta braktiste Interin për Arsenalin

D V

Zyrtare: Pjaca huazohet nga Juventusi te Torino

D V

Milani do vetëm ta shesë Haugen dhe ia ka caktuar çmimin

D V

Januzaj i shënon gol Monacos

D V

Reagimi i thjeshtë i Mourinhos në postimin e Xhakës, tërheq vëmendjen e mediave sportive

D V

KF Vardar bëhet me pronarë të rinjë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...