Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ndërron jetë modelja gjermane, një javë pas ndarjes me futbollistin Boateng

Modelja e njohur polake, Kasia Lenhardt, ka ndërruar jetë. Lajmi jepet nga “BILD”-i.

Policia gjermane ka njoftuar se Lenhardi është gjetur e vdekur, pa dhënë më shumë detaje për shkaqet e kësaj tragjedie.

Lenhardi u bë e famshme si pjesëmarrëse në “Germany Next Top Model”, në vitin 2012.

Bukuroshja ishte në ballina të mediave javën e kaluar pas ndarjes me yllin e Bayernit, Jerome Boateng.

Kasia ka lënë pas vetes një djalë. Çifti është ndarë, më 2 shkurt, ndërsa e kishte akuzuar Boatengun për pabesi.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...