Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ndërron jetë në moshën 59 vjeçare fotografi Ricky Powell

Fotografi i njohur, Ricky Powell, ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme (e martë) në moshën 59-vjeçare.

Lajmin e bëri të ditur menaxhmenti i tij, duke informuar se ai pati ndërlikime në zemër, shkruan Daily Mail.

Menaxheri tij, Tono Radvany, ka shprehur ngushëllime teksa shprehej se ndihet i mërzitur për Ricky Powell.

“Thjesht dua t’iu informojë që ai ishte njeri special, do të më mungojë”, është shprehur ai.

Gjatë karrierës së tij, Powell kishte fotografuar shumë  yje të zhanrit hip-hop, sikur Run-DMC, Chuck D dhe LL COOL J.

I njohur ndryshe si “fourth Beastie Boy” kishte prezantuar edhe një shfaqje televizive, duke e bërë kështu edhe më të popullarizuar.

Postime të ngjashme

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

D V

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

D V

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

D V

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

D V

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

D V

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...