Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ndërron jetë reperi Lil Yase, pasi u qëllua me armë në San Francisco

Ylli në rritje, Lil Yase ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme (e diel) në moshën 25-vjeçare.

Burime pranë Yase pretendojnë se ai ishte me ekipin e tij natën e së premtes, në një studio muzikore në Marin County, në veri të San Francisco, shkruan Daily Mail.

Ai dyshohet se u largua vetë rreth orës 11:30 ose mesnatës, duke thënë se do të kthehej menjëherë.

Por në orën 1:00 të mëngjesit, doli lajmi për vdekjen e Yase, pasi edhe iu gjet trupi i pajetë.

I lindur si Mark Antonyyo Alexander, vrasja e tij ka shkatërruar dhe tronditur rrethin e tij të ngushtë, i cili mendon se artisti nuk kishte armiq.

Por në orën 1:00 të mëngjesit, doli lajmi për vdekjen e Yase, pasi edhe iu gjet trupi i pajetë.

I lindur si Mark Antonyyo Alexander, vrasja e tij ka shkatërruar dhe tronditur rrethin e tij të ngushtë, i cili mendon se artisti nuk kishte armiq.

Yase ishte një reper i përkushtuar i cili ishte përqendruar në labelin “Highway 420 Productions”, si dhe muzikën e tij.

Postime të ngjashme

Genta Ismajli me dedikim për të ëmën në Ditën e Nënës: Ti je bota ime, faleminderit për gjithçka që ke bërë

S.B.

Për deklaratën e Feros rreth klikimeve, reagojnë edhe producentët ZzapnChriss: Sa poshtë ke rënë, nuk po të shohim fare

S.B.

Ermal Fejzullahu, Ghetto Geasy dhe Majk të mërkurën sjellin këngën e re

S.B.

Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli i rikthehet punës dhe duket në formë të mahnitshme

S.B.

Modelja ruse, Ariana Lirey bën tatuazh fytyrën e Don Xhonit

S.B.

Fansat akuzojnë Princin Charles për mospërfshirjen e Meghan Markle në postimin e ditëlindjes së Archie

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...