Ndërtimi i Pishinës në Çair po bëhet realitet

Shkup, 1 shtator – Agjencia për Rini dhe Sport e Maqedonisë së Veriut ka bërë publikimin e procedurës për furnizim publik për ndërtimin e pishinës në Komunën e Çairit.

 

Kjo pishinë është paraparë të ketë edhe panele fotovoltaike për efikasitet energjetik me të cilat deri në 80% do të reduktohen shpenzimet e energjisë elektrike për mirëmbajtjen pishinës.

📢📢Ndërtimi i Pishinës në Çair po bëhet realitet Agjencia për Rini dhe Sport e Maqedonisë së Veriut ka bërë publikimin…

Posted by Visar Ganiu on Wednesday, September 1, 2021

Related posts

Në mesnatë skadon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatura të pavarura në zgjedhjet lokale

Redaksia

Rritet numri i të infektuarve në Maqedoni, 47 raste të reja dhe 14 të shëruar

D V

Më shumë pronë – më shumë tatim, profiti ekstra duhet të tatimohet, këshillojnë ekspertët

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com